JAANI LASTEMAJA PIDAS OMA 3. SÜNNIPÄEVA

31. märtsil pidas Jaani Lastemaja oma 3. sünnipäeva. Sünnipäevapeaole olid kutsutud koostööpartnerid ja sõbrad, kes tõid kaasa  häid soove, vajalikke kingitusi ning palju mõtteid edasiste koostöösuundade arendamiseks. Sünnipäevapidu sai hoogse alguse laste toreda esinemisega, kus üheskoos hoidja Sirjega esitati mitmeid toredaid laule. Sünnipäeval tänati peresid, kes on usaldanud oma lapsed meie hoida, töötajaid ja abilisi, anti üle kingitusi ja õnnesoove. Seejärel ootas suur ja ilus sünnipäevatort. Peo lõpus mindi üheskoos Jaani Lastemaja õuele, kus sümboolse ja säästliku “ilutulestikuna” lasti taevasse lendu kolm värvilist õhupalli, mis tekitas lastes väga palju elevust …

Aitäh kõigile, kes osalesid ja loomulikult suur aitäh korraldajatele! Palju õnne armas Jaani Lastemaja!

Pilte toredast ja meeldejäävast sünnipäevapeost saab vaadata siit:

“Sakala” kirjutab nii: http://sakala.postimees.ee/4067653/lastehoiud-taidavad-huppelaua-rolli

JAANI LASTEMAJA ARENDAVATE TEGEVUSTE PLAAN – Jaani Lastemaja arendusjuhi Mirjam Tiituse ja Lastemaja nõukogu liikmete Reet Lubi ja Kristi Sääsk abiga valmis lapsehoiule arendavate tegevuste plaan, mis on abiks hoiu töötajatel oma töös lastega.

Arendavate tegevuste plaan seinale-page-001 (1) Arendavate tegevuste plaan seinale-page-002

UUED MÄNGUASJAD JA MÖÖBEL JAANI LASTEMAJJA – Täname südamest sõpruskogudust Soomes Paraistel, kes kinkis koguduse lapsehoiule 440 eurot uute mänguasjade soetamiseks. Tänaseks on mänguasjad tellitud ja kohale jõudnud: seal on põnevad kihilised pusled, näpunukud teatri tegemiseks, linnuviled kevadiseks linnulaulukooriks,  maagiline tahvel loominguliseks tegevuseks, konnamäng, magnetmäng erinevate kujundite ehitamiseks, autorada koos autodega, traktor, haamrimäng klotside toksimiseks, koordinatsiooni harjutamiseks mesilase püüdmise mäng, motoorikarada ja tasakaalupadi, suur langevari peitusemänguks, kolme ja poole meetri pikkune jalutususs „Värviline röövik“ õuejalutuskäikudeks jm. Usume, et rõõmu uutest mänguasjadest jagub meie lastele veel kauaks!

pilt mänguasjade jutu juurde

Praegu valime ja tellime Lastemajja uut mööblit: kohe-kohe jõuavad kohale uued mugavad ja lõbusa välimusega garderoobikapid laste riiete ja jalanõude hoidmiseks. Samuti ostame uued sahtelvoodid ja mängutuppa riiulid mänguasjadele. Mööbli uuendamise võimaluse eest täname sõpruspraostkonda Saksamaal Bramsches, kes on korjandustega kogunud Lastemaja mööbli uuendamiseks 2500€.

Tööplaan 2017 LM stendile-page-001

Hakka Jaani Lastemaja sõbraks ja jälgi meie igapäevaseid tegemisi Facebooki lehelt:  https://www.facebook.com/Jaanilastemaja/?fref=ts

JAANI LASTEMAJA – tore sünnipäevade pidamise koht! Jaani Lastemaja ruumides ja aias on võimalik pidada mõõduka tasu eest laste sünnipäevi. Lisainfo Jaani Lastemaja arendusjuht Mirjamilt (5344 2412).

TEISIPÄEVASED KIRIKUHOMMIKUD – Jaani Lastemaja lapsed kogunevad igal teisipäeval kell 10 Jaani kirikusse kirikuhommikule, meie kirikuhommikutest on oodatud osa võtma ka kõik teised huvilised (pered, lasteaiarühmad ja hoiud). Kirikuhommikutel süüdatakse küünal, helistatakse kellukest ning koos lammas Leenuga uudistatakse kõike huvitavat, mis kirikus leidub. Kirikuhommiku juurde kuulub ka laulmine. Kes soovib koos Jaani Lastemaja lastega kirikuhommikutest osa võtta, siis andke endast teada Mirjamile (5344 2412).