Töötajad

Jaani Lastemajas töötame meie:

Mirjam Tiitus

Mirjam Tiitus – juhataja ja lapsehoidja

Olen 4 lapse ema, hariduselt saksa filoloog ja saksa keele õpetaja ning organist-koorijuht. Viljandi Jaani koguduses olen aastaid olnud tegev laste- ja peretöö valdkonnas ehk koos teiste vabatahtlike koguduseliikmetega pakkunud lastele ja peredele erinevaid võimalusi kiriku ja kristluse tundmaõppimiseks. Jaani Lastemaja juhatajana on minu hooleks peredega suhtlemine, lapsehoiu tutvustamine ja lepingute sõlmimine, samuti lapsehoiu sisuline arendamine, sealhulgas iganädalaste kirikuhommikute läbiviimine. Minu soov on, et lisaks väikse ja koduse lapsehoiu pakkumisele oleksime toeks ja abiks kogu perele, et koos lapse kasvamisega kasvaksid ka ema ja isa lapsevanematena. Koos lastega on tore avastada iseennast, kaaslasi ja meid ümbritsevat maailma! Tere tulemast Jaani Lastemajja!

Heli Purga pilt väike

Heli Purga – lapsehoidja

Olen abielus, kolme lapse ema ja viie lapselapse vanaema. Mulle meeldib olla koos lastega, õpetada neile elus vajaminevaid tõdesid ning hoida halva eest. Soovin, et lapsed tunneksid, et nad on armastatud ja hoitud ning lapsehoidu oodatud. Laste siirus on kõige parem tänu tehtu eest.

Maria P. pilt väike

Maria Pekgider – lapsehoidja

Olen nelja lapse ema. Mulle meeldib loodus ja aiatöö. Mulle meeldib lastega tegeleda, sest iga laps on erinev ja lapsed on väga ausad. Laste puhul armastan nende loovust, nad võivad teha väga lihtsaid asju hoopis omamoodi. Lapsed julgevad oma emotsioone välja näidata. Minu päeva teeb rõõmsaks, kui hommikul tööle tulles jookseb mulle vastu väike tüdrukutirts, näol suur naeratus.

Maire Paluoja – lapsehoidja (alustab tööd 1.09.2019)