Töötajad

Jaani Lastemajas töötame meie:

Mirjam Tiitus

Mirjam Tiitus – juhataja ja lapsehoidja

Olen 4 lapse ema, hariduselt saksa filoloog ja saksa keele õpetaja ning organist-koorijuht. Viljandi Jaani koguduses olen aastaid olnud tegev laste- ja peretöö valdkonnas ehk koos teiste vabatahtlike koguduseliikmetega pakkunud lastele ja peredele erinevaid võimalusi kiriku ja kristluse tundmaõppimiseks. Jaani Lastemaja juhatajana on minu hooleks peredega suhtlemine, lapsehoiu tutvustamine ja lepingute sõlmimine, samuti lapsehoiu sisuline arendamine, sealhulgas iganädalaste kirikuhommikute läbiviimine. Minu soov on, et lisaks väikse ja koduse lapsehoiu pakkumisele oleksime toeks ja abiks kogu perele, et koos lapse kasvamisega kasvaksid ka ema ja isa lapsevanematena. Koos lastega on tore avastada iseennast, kaaslasi ja meid ümbritsevat maailma!

Mare Klampe – lapsehoidja

Eveli Maksim – lapsehoidja abi

Tere tulemast Jaani Lastemajja!