Töötajad

Jaani Lastemajas töötame meie:

Mirjam Tiitus

Mirjam Tiitus – juhataja ja lapsehoidja                                 Olen 4 lapse ema, hariduselt saksa filoloog ja saksa keele õpetaja ning organist-koorijuht. 2017.a läbisin Tartu Ülikooli haridusteaduste instituudis eelkoolipedagoogika täiendusõppeprogrammi. Jaani koguduses olen aastaid olnud tegev laste- ja peretöö valdkonnas ehk koos teiste vabatahtlike koguduseliikmetega pakkunud lastele ja peredele erinevaid võimalusi kiriku ja kristluse tundmaõppimiseks. Jaani Lastemaja juhatajana on minu hooleks peredega suhtlemine, lapsehoiu tutvustamine ja lepingute sõlmimine, samuti lapsehoiu sisuline arendamine, sealhulgas iganädalaste kirikuhommikute läbiviimine. Minu soov on, et lisaks väikse ja koduse lapsehoiu pakkumisele oleksime toeks ja abiks kogu perele, et koos lapse kasvamisega kasvaksid ka ema ja isa lapsevanematena. Koos lastega on tore avastada iseennast, kaaslasi ja meid ümbritsevat maailma! Tere tulemast Jaani Lastemajja!                                                                                        

                                                           

Adda-Linda Piho – lapsehoidja  Olen töötanud viimased kolm aastat lasteaias õpetaja abina. Varasemalt olen hoidnud ka oma onu ja tädide erinevas vanuses lapsi. Mulle meeldib koos lastega tegutseda, kus iga päev on erinev ja vaheldusrikas, vahel ka väljakutseid pakkuv, aga kõik tasub ennast ära. Lapsed näevad asju omal viisil ning nende lapsemeelsus ja siirus on hindamatu.

Annika Salonen – lapsehoidja Olen kahe lapse ema ning nelja lapse vanaema. Varasemat kogemust olen saanud töötades erinevates peredes lapsehoidjana. Mulle meeldib lastega töötada kuna nad väga ausad ja siirad. Lastega töötamine pakub igapäevaselt nii rõõmu kui ka väljakutseid. Väga insipireeriv on näha kuidas lapsed arenevad ja õpivad iga päev uusi asju.

Heitlin Kõrge lapsehoidja

Olen kahe lapse ema.

Erialased kogemused nii refleksoloogias kui ka tegevusjuhendaja on andnud mulle võimaluse töötada mitmekülgsete ja erinevatest vanusegruppidest inimestega.

Lastega tegelemine paneb minu silmad särama ja südame mõnusalt põksuma.

Eriti naudin nendega meisterdamist, uute asjade loomist ja põnevaid seiklusi.